به سایت انتشارات فرهمند خوش آمدید
تلفن تماس: ۶۶۹۶۸۶۱۴- ۶۶۴۱۰۶۸۸

در باره نشر دانشگاهی فرهمند

در باره نشر دانشگاهی فرهمند

شر دانشگاهی فرهمند با چاپ بيش از 100 عنوان كتاب در بخش فني و مهندسي توانسته است در طول سال­هاي كوتاه پس از شروع فعاليت خود در حوزه ­ي نشر (1378) جايگاه ويژه ­اي ميان علاقمندان كتاب­هاي تخصصي و دانشگاهي پیدا کند. اين نشر قصد دارد به كمك قلم تواناي نويسندگان برجسته دانشگاهي و صنعتيِ، دسترسي علاقمندان اعم از دانشجويان، پژوهشگران و نيز اساتيد ارجمند را به كتاب­هاي پربار و غني بومي فراهم سازد.

به اين منظور از تمامي علاقمندان و پژوهشگران عرصه ­ي علوم فني و مهندسي (رشته عمران) و علوم وابسته درخواست مي­ شود پيشنهادهاي خود را در زمينه­ ي چاپ و نشر كتاب­هاي ارزنده­ ي خود که می تواند به عنوان کتب درسی دانشگاهی مطرح نمايند تا دست در دست يكديگر در جهت دستيابي به دانش فني و فناوري­ هاي جديد و بهبود كمي و كيفي منابع علمي حوزه­ ي آموزش و پژوهش گام برداريم.

براي درج پيشنهاد و انتقادهاي خود درمورد كتاب­هاي اين مجموعه از گزينه­  نظرسنجی در وب­سايت استفاده نماييد. همچنين علاقمندان كتاب­هاي فني و مهندسي مي­توانند با عضويت در سيستم اطلاع­ رساني نشر دانشگاهی فرهمند از جديدترين كتاب­هاي چاپ شده توسط اين نشر مطلع گردند. براي اين منظور مي­توانيد به صفحه­ ي آغازين وب سایت نشر دانشگاهی فرهمند مراجعه فرماييد.

درصورت تماس با شماره تلفن های  66410688 - 66968614  - تلفن همراه : 098125010030 و  همچنین ایمیل انتشارات: gmail: farbook.pub@gmail.com   تماس حاصل فرمایید.